Rüyada bit görmek

Rüyada bit görmek doğrudan doğruya para olarak yorumlanır. Sayısız bit, büyük servettir.

Rüyada bit görmek mal ve ev halkı ile tabir olunur. Rüyada üzerinde bitlerin gezindiğini görenin eline çok mal geçer veya ev halkı çoğalır.

Rüyada üzerine bit düştüğünü görmek, birçok kimselerin ondan fayda göreceğine delalet eder. Üzerinden bitlerin yere döküldüğünü görenin kazancı artar. Birçok bitlerin dolaştığını görmek, hayırlı değildir. Bir başka rivayete göre de rüyada bit görmek, mala işaret eder.

Rüyada yeni elbisesinde bit olduğunu görmek, rüya sahibi için artması ümit edilen mala işaret eder. Eğer bit, eski elbisede olursa, rüya sahibinin fazla borçlanacağından korkulur. Yerde görülen bitler zayıf bir topluluk ile yorumlanır.

Rüyada bir biti öldürdüğünü gören kimse, sünnete aykin bir şey ister.

Rüyada elbisesinde veya vücudunda çok bit bulunduğunu görmek hayra, nimete, berekete üzüntü ve kederlerden kurtulmaya işaret eder. Bir kimse rüyasında az bit görse ve onları öldürse o kimsenin bütün üzüntülerden kurtulmasına işaret eder.

Rüyada çok bit görmek, uzun bir hastalığa, zarar, fakirlik ve ihtiyaca işaret eder. Çok bit öldürmek, üzüntü, keder ve sıkıntılı bulunan kimsenin düştüğü üzüntü, keder ve sıkıntılardan kurtulmasına işaret eder.

Rüyada bit yemek, düşmanı kahretmeye işaret eder. Uykudan uyanırken bitin üzerinde gezdiğini zanneden kimse, üzüntü ve kederden kurtulamaz.

Rüyada kendi elbisesinden bit topladığını gören kimseye, abartılı bir yalan söylenir. Bir kimseyi rüyada bit ısırsa, zayıf bir topluluk ona söz atar ve ona iftira ederler.

Rüyada kendisini bitin kaşındırdığını gören kimse borçlu olduğundan aranır.

Rüyada buğday biti görmek, azap çekmeğe işaret eder.

Rüyada bit görmek; bir hastalıktan sonra sağlığa kavuşmaya, bit öldürmek; yakınlarından birini üzmeye, bitlendiğini görmek; dostlar edinmeye ve zengin olmaya, bitleri üzerinizden atmak; malınızı har vurup harman savuracağınıza işarettir.

Yeni ve temiz elbisede görülen bit mal ve dünyalığa, eski ve kirli elbisede görülen bit borç ve zillete, yerde görülen bitler zayıf ve aciz insanlara, onların insanı ısırması bu çeşit insanların kötülemesine, büyük bir bitin vücuttan çıkıp gitmesi vefata, çok bit kedere, koğucu insanlara yorumlanır.

Rüyada elbisede bit olursa dünyalığa ya da müzmin hastalığa, biti canlı olarak yere atmak sünnete aykırı bir iş işlemeye, bitleri üzerinden tek tek toplamak abartılı yalana, biti yemek birinin gıybetini yapmaya yahut düşmanı kahretmeye yorumlanır.

Rüyada insanı fevkalade rahatsız eden bitler tasa, hapis yahut üzüntüye, bit yumurtası yahut yavrusu fesatçı topluluğa, namus ve şeref simsarı aşağılık insanlara işarettir.

Rüyada tahıl biti görmek, birinin zengin bir kimseyle arasını açmak isteyen hasetçiye, hastalığa, çok çocuk ve az dünyalığa, aile fertlerinden olan düşmanına, hastanın bu biti görmesi vefatına, buğday biti bazen azabı gerektiren amele yahut dünyada görülecek bir cezaya delalet eder.

Rüyada bit öldürmek, bir yakınınıza karşı acımasızca davranacağınıza işarettir. Bit sirkesi ise fesatlık ve kötülük anlamına gelir.

Rüyada bitlenmek bol paraya kavuşacağınıza ve dostlarınızın birden artacağına işarettir.

Rüyada bitler tarafından sarılmak sermayenizin sürekli artacağına ve her geçen gün daha iyi duruma geleceğine yorumlanır.

Rüyada üzerinden bit dökülmesi paranızın bol olduğu için birçok arkadaşınız olacağına işarettir.

Yorum yapın