Rüyada ameliyat görmek

Rüyada ameliyat görmek, rüya sahibinin sağlığı hakkında endişelenecek bir durum olmadığı anlamına gelir.

Rüyada ameliyat görmek

Rüyada ameliyat olmak, rüyayı görenin sakladığı sırların açığa çıkacağı şeklinde yorumlanır.

Bir kimsenin rüyasında ameliyathane görmesi, kendisinde gizli bilgiler bulunan biri ile karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada ameliyat olduğunu veya bir ameliyathanede bulunduğunu gören kimsenin sağlığı yerinde ve mükemmel demektir.

Rüyada ameliyat edildiğinizi görmek, hayatınızda yeni bir gönül macerası geçireceğiniz şeklinde tabir edilir.

Kendinizi bir doktor olarak bir hastayı ameliyat ederken görmek, eşinizin veya çocuklarınızın sizin için iyi hisler beslediğine, eğer bekâr iseniz mahallenizde size âşık ve her gün yolunuza çıkan bir genç bulunduğuna işarettir.

Bir rivayete göre de, rüyada bir hastayı ameliyat ettiğini görmek, kendisine verilen bir işi yapmaya çalıştığına, ameliyatı tamamladığını görmek başladığınız işleri başarı ile tamamlayacağınıza işarettir.

Rüyasında ameliyat edildiğini veya bir başkasını ameliyat edilirken görmek, yakında başına hiç beklemediği bir musibet geleceğine veya yakınlarından bir kimsenin bir belaya uğrayacağına, bu yüzden uyanık olması gerektiğine işarettir.

Bir başka rivayete göre de rüyada herhangi bir yerinden usulüne uygun olarak ameliyat olduğunu gören kimsenin, bir büyüğünden veya büyük bir alimden maddi veya manevi olarak fayda ve menfaat göreceğine işaret eder.

Rüyasında ameliyat olduğunu gören kişinin sağlığı mükemmeldir. Yalnız ameliyat arasında kan çıkıyorsa rüya bozulur. Geçersiz sayılırlar.

Rüyada birine ameliyat yapıldığını görmek, ameliyatı yapılan kimsenin ameliyatı yapan kişi tarafından büyük bir iyilik yapılacağına işarettir.

Bu tabirle ilgili yorumunuzu bize yazın