Rüyada adliye görmek

Rüyada adliye binası görmek, borç ve diğer akitlerde gösterilen umursamazlığa, dünya hayatından sonra kişinin her şeyden hesaba çekileceğini unutmuş görünmesine delalet eder.

Rüyada adliye binası görmek, işlerin bozulacağı ve sıkıntı çekileceğini belirtir.

Rüyada adliyede hâkim görmek iyiye yorumlanır. Bulunduğunuz durumdan çok daha güzel konumlara gelerek, saygınlığınızın artacağını belirtir.

Rüyada adliye görmek, güç işlerin üstesinden gelerek, emellerinize kavuşacaksınız. Rüyasında adliye gören kişi doğru düşünmektedir ama düşüncelerini çevresindekilere anlatmakta güçlük çekiyor demektir.

Rüyada adliye görmek, bazen de hayırlı değildir. Bir adliye binasında bulunduğunuzu ve bazı kimselerle mahkemelik olduğunuzu görmek, sağlığınızda bazı bozukluklar olduğuna, mutlaka bir doktora başvurmanız gerektiğine veya işlerinizdeki aksaklıklar için bir maliyeci uzmana danışmanız lazım geldiğine delalet eder.

Bazılarına göre; rüyada adliye binası görmek, işlerinin bozukluğuna delildir. Adliye binasından içeri girdiğini görmek, bir isinden dolayı mahkemeye düşeceğine yorumlanır.

Rüyada mahkeme koridorunda bir avukatla konuştuğunu görmek, düşmanlarının galebesine dalalet eder.

Rüyada kendisinin bir mahkeme salonunda bir başkasını savunduğunu veya bir avukatın kendisini savunduğunu görmek, karışık işlerinin düzeleceğine işarettir.

Mahkeme kapısından çıktığını görmek, işlerinin uzayacağına, girdiğini görmek ise bunun aksine delildir.

Rüyada adliye binasını görmek rüya sahibinin işlerinin bozulacağına işaret eder. Ancak adliyede hâkim görmek, iyi şekilde tabir edilir.

Rüyada görülen adliye binası, borç ve diğer akitlerde gösterilen umursamazlığa, dünya hayatından sonra kişinin her şeyden hesaba çekileceğini unutmuş görünmesine delalet eder.

Yorum yapın