İkizler burcu ve iş hayatı

İkizler burcundan bir kişi ile ilk karşılaştığınızda, kendiniz için en iyi iş ortağınızı bulduğunuzu düşünebilirsiniz, fakat dikkatli olmalısınız. Durumu düşündüğünüz gibi, olmayabilir. Bu insanlar her ortama uyabilirler. İsterlerse güzel konuşma yetenekleriyle çevresindekilerin ilgisini çekebilirler.

İkizler ortağınız, iş konuşmalarınızda sizi büyük bir ilgi ile dinleyecek ve söylediğiniz her şeyi çok iyi anlayacaktır. Duymak istediğiniz her yanıtı da hemen verecektir.

Ancak, beş dakika içinde ortağınızda büyük değişikler olacak, sizinkine tümüyle ters düşen bir takım görüşlere saplanacaktır. Bu durumda onunla uyuşmak ve içinde bulunduğu huysuzluk nöbetinde ona hoşgörü ile davranmak, bir ortak için oldukça düş kırıcı olacaktır. Bukalemun gibi değişen bu zeki ortağınızı yönetebilirseniz, kendinizi zafer kazanmış bir insan olarak kabul edebilirsiniz. Başarılı olabilirseniz kuşkusuz…

Sıkıntılı, değişken ve anlaşılması güç ikizler ortağınız, kendisini çeken bir işte, oldukça eli çabuk ve yeteneklidir. Cana yakınlığı, inceliği, şakacılığı, her konuda konuşabilme yeteneği ile bulunduğu toplulukta, özellikle müşterileriniz arasında büyüleyici bir etki yapar. Yenilmeyen bir kişilik ortaya koyacaktır inanın…

Geçimini sağladığı yere, dolayısıyla size ikiyüzlülük etmez. Oldukça iyi çalışan bir beyni ve korkunç bir zihin enerjisi vardır. Ortağınızın bu özelliğinden yararlanmak istiyorsanız, ona destek olmanız gerekecektir. Sorumluluk duygusu yoktur. Siz yoğun bir çalışma içerisinde iken yerinde bile oturmayacak, ise kendi keyfince gidip gelecektir. Çok çalıştığı günler gevşeyip rahatlamak için arkadaşları ile birlikte olmak, eğlenmek isteyecektir.

O kadar şaşırtıcı bir enerjisi vardır ki, sanki dinlenmeye hiç gerek duymuyormuş gibi görünür. İyi bir aracıdır, fakat gerçek bir savaşçı değildir. Birtakım sıkıntıların nedenlerini araştırmaktansa, onları atlatmayı ya da olduğu gibi kabul etmeyi yeğ tutar. Bununla birlikte yönetici olabilir. Ancak, yanında çalışanlara karşı davranışlarından dolayı pek sevilmez. İşler yolunda gitmeyince, ikizler ortağınız çabucak kızacak ve çevresini boş yere telaşa verecektir. Onunla tartıştığınız için size kızmayacaktır. Dırdır etmek ya da sizi azarlamak gibi bir huyu da yoktur. Konuşma özgürlüğüne inanır.

Bu nedenle evinizle ilgili olayları anlattığınızda açık yürekliliğiniz için size saygı duyacaktır. Gereksinim duyduğu dengeliliği, ona aklı başında ve anlayışlı bir iş ortağı olarak siz kazandırabilirsiniz. Böylece ortağınızda olumlu değişmeler görülecek ve yetenekleri de ortaya çıkarılmış olacaktır. Zaman zaman eleştirici yapısı, onun bir düşünceye saplanıp kalması gibi sıkıntılara da yol açar. olabilecek olayları sezerek, yerli yersiz kararlar verir.

Hayalci bir kişiliği vardır. Şimşek gibi çakar ve ender olarak duran zihni ile kendi düşüncelerini sürekli olarak inceleyip düzeltir. İşte daha çok zihinsel yeteneği ile yararlı olur. Olumsuz bir ikiz insanı aylaktır. Kazanacağı kadar parayı kazandıktan sonra dilediği gibi yaşayabilmek için ortaklığı sona erdirecektir. Düşüncelerini sürekli değiştiren ne düşündüğünü kendisi bile bilemeyen kararsız bir kişidir. Ayrıca güvenilmez, işine gelmeyen, genellikle acımasız bir yaradılıştadır.

Bu tabirle ilgili yorumunuzu bize yazın