Rüyada hediye vermek görmek

Rüyada hediye alıp veya vermek genellikle hayırla yorumlanır.

Rüyasında bir kimseye hediye verdiğini görmek, veren ve alan için hayırlıdır. Her ikisi de arzularına ulaşırlar. Eğer verilen hediye kötü bir şey ise, alan da veren de zarar görür.

Kendisine hediye verildiğini gören, sevdiği biri ile evlenir. Kendisine yaşlı bir erkek veya kadın tarafından hediye verildiğini görmek, hayra delalet eder.

Birine hediye verdiğini ve onun da bu hediyeyi kabul etmeyip almadığını görmek kötü bir söz işiteceğine işarettir. Salimi’ye göre; hediye dedikoduya yorumlanır.

Rüyanızda birisinden bir hediye aldığınızı, fakat hediye paketinin içinde ne olduğunu bilmediğinizi görmek, birisinden bir kinayeli söz işiteceğinize, fakat bu sözün ne için söylendiğini anlayamayacağınıza delalet eder.

Birisine hediye verdiğinizi görmek, o kişinin size karşı olan hareketlerini beğenmediğinize işarettir.

Eşinizin size bir hediye alması veya sizin ona bir hediye vermeniz, aranızda hiç yüzünden bazı dargınlıklar çıkacağına delildir.

Çocuklarınızdan birinin size bir hediye alması, onun geleceği ile ilgilenmediğinize delildir. Bir büyüğünüzün size hediye göndermesi, işinizden ayrılacağınıza işarettir.

Yorum yapın