Rüyada abdest bozmak görmek

Rüyada küçük abdest bozduğunu görmek yoksul için zenginliğe, esir için azad olmaya, yolcu için memleketine dönmeye delalet eder.

Rüyada uygun bir yere yahut tuvalete bevletmek (işemek) sıkıntıdan kurtulmaya işarettir.

Rüyada insanların görebileceği herhangi bir yere bevletmek (işemek) kişiyi sıkıntıya sokacak bir şey yapmaya yorumlanır.

Rüyada sidiğin bir kısmını işeyip bir kısmını tutmak mevcut sıkıntının gitmesiyle birlikte malının bir kısmını kaybetmeye tabir edilir.

Rüyada bilinmeyen bir yerde küçük abdest bozmak meçhul bir kadınla evlenmeye işarettir.

Rüyada sidiği sıkışıp da su dökecek yer bulamamak bir şey gizlemek istediği halde uygun bir yer bulamamaya işaret eder.

Rüyada bevlini kolaylıkla yaptığını görmek rızkın kolay teminine yorumlanır.

Rüyasında zorlanarak işediğini görmek geçim hususunda zorluklarla karşılaşmaya, gömleğine bevlettiğini görmek evli için çocuğa tabir edilir.

bekar için evlenmeye, leğen, testi, şişe ve benzeri kaplar içine yahut bir kuyuya işemek bir kadınla nikahlanmaya yorulur.

Rüyada büyük abdest ihtiyacını gidermek mal ile tabir edilir.

Tuvalette büyük abdest bozmak malını sarf etmeye, herhangi bir kap yahut elbise üzerine bunu yapmak kadın yüzünden sıkıntıya düşmeye, dere kenarı yahut vadide büyük abdest bozmak haksız yere töhmet altında tutulmaya işarettir.

Rüyada bir yere necaset yapıp üzerini toprakla örtmek malını defnetmeye, yatağına büyük abdestini yapmak uzun sürecek bir hastalığa yakalanmaya delalet eder.

Bu tabirle ilgili yorumunuzu bize yazın